HOME

Zapraszamy do wsparcia naszego projektu poprzez platformę patronite.pl

Pomysł, który w początkowej fazie nosił nazwę „Miesięcznik TAK”, wraz z upływem czasu zmienił się w TAK to WIDZIMY i w tej właśnie odsłonie teraz go oglądacie.

Miejscem narodzin pierwotnej wersji tej strony, był Twitter – z niego też wywodzą się wszyscy autorzy, publikujący swoje teksty na taktowidzimy.pl – dlatego też z pewnością znajdziecie wiele odniesień i korelacji z konkretnymi kontami na #TT.

Jako twórcy niniejszego serwisu rozwijamy się wraz z nim, czasami nawet reagując na Wasze sugestie 😉 Regularnie dołączają też do nas kolejni autorzy, poszerzając wachlarz tematów, którymi chcemy się z Wami dzielić i co ważne, nadal jesteśmy otwarci na współpracę.

W najbliższych planach mamy uruchomienie kolejnych płaszczyzn komunikacji, jednak póki co temat jest tak tajny, że gdybyśmy go zdradzili, musielibyśmy Was zabić. Wszystkich. A to nie byłoby łatwe.

Pozwólcie zatem, że nie będziemy opisywać słów innymi słowami. W kolejnych zakładkach czekają na Was teksty, które wielu zaskoczą, innych wzruszą, a niektórych nawet zabolą i wkurwią, ale tak właśnie to widzimy…

Redakcja


Redakcja taktowidzimy.pl nie bierze odpowiedzialności za zawartość merytoryczną tekstów, publikowanych przez autorów współpracujących z niniejszym projektem.